Header Ads

“Якщо нічого не зміниться, її чекає дитбудинок”: В Київській лікарні вже 4 місяці мешкає сама маленька дівчинка. Від неї відмовилися навіть рідні“Якщо нічого не зміниться, її чекає дитбудинок”: В Київській лікарні вже 4 місяці мешкає сама маленька дівчинка. Від неї відмовилися навіть рідні

У Київській лікарні ось вже чотири місяці розшукують родичів маленької дівчинки, яка весь цей час проживає в палаті, передає Корупція.Інфо
Співробітники розповідають, маленьку красуню звуть Валерія, вона так сама себе називає, але офіційних документів з її датою народження і ім'ям у лікарів не залишилося. Медики Дитячої інфекційної лікарні №2 розповідають, що дівчинка справжнє диво, дуже ввічлива, добра, за що вже отримала прізвисько "янголятко".

Виявилося, що батьки дівчинки померли. Батька немає вже рік, а мати померла чотири місяця назад. За словами головлікаря, за весь цей час в лікарню жодного звернення від родичів дівчинки.
У соціальних мережах розповідали, що батьки були наркоманами, тому близьких знайомих, які б погодилися забрати дівчинку до себе просто не існує. З родичами у подружжя теж були напружені стосунки.
«Наскільки відомо, то у мами не було документів на дитину. І у самої мами теж їх не було. Родичі тата живуть в сусідньому будинку, але думаю, забирати її вони точно не будуть », – відзначали в мережі.
Якщо найближчим часом не знайдуться бажаючі допомогти маленькій дівчинці, Валерію віддадуть до притулку.
На платформі Blogger.