Header Ads

“Тримали за шию і відкрито погрожували”: Оскаженілі роми мучили неповнолітнього хлопчика“Тримали за шию і відкрито погрожували”: Оскаженілі роми мучили неповнолітнього хлопчика

Дитину буквально довелося вибивати з рук циган
Історію розповів одеський волонтер Тамерлан Баннура, який і врятував дитину.
За його словами, все сталося ввечері минулої суботи, 26 травня, передає Корупція.Інфо
Роми схопили хлопчика і погрожували йому.
«Повз приходив, а вони його тримають за шию і загрожують, я втрутився і вони не хотіли мені його віддавати, я все одно забрав його від рук цих козлів», – написав активіст на своїй сторінці в Facebook.
Як зазначає активіст, хлопчикові всього 12 років. Після всього, що сталося він відвіз дитину додому.
Як виявилося, хлопчик живе в декількох кварталах від вокзалу. Його мама працює в кілька змін, а за ним доглядає дідусь.
«Мама на роботі, працює на двох роботах, дідусь був вдома, йому 83 роки», – констатував Баннура.
Волонтер збирається з’ясувати, чи потрібна допомога родині.
Раніше стало відомо, що в Одесі табір циган розбив наметове містечко в сквері на Куликовому полі. Поліція і влада поки нічого не зробила з цього приводу.
А ось активісти організації «Клевер» 22 травня навідалися в парк біля Куликового поля. Вони попросили проживаючих звільнити територію.

У тому ж парку крім ромів жили і бездомні. Вони без збурень покинули територію. А цигани ж влаштували цілий скандал. Вони погрожували журналістам, які відображали подія і вели себе досить агресивно.
Збиратися ж цигани почали тільки тоді, коли на місце приїхали патрульні. В результаті у них не виявилося документів – за їхніми словами, вони нібито залишилися в готелі в заставі.
Також молоді люди розповіли, що вони працюють на будівництві на Толбухіна, і роботодавець житло їм не надав.
Активісти помітили, що на місці їхнього табору в великій кількості валяються шприци та пристрої для куріння марихуани. До того ж в таборі знаходяться малолітні діти.
На платформі Blogger.