Header Ads

“Бан*еровці – покидьки суспільства”: Курсант ЗСУ активно демонструє антиукраїнську позицію


“Бан*еровці – покидьки суспільства”: Курсант ЗСУ активно демонструє антиукраїнську позицію
Курсант ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою "Патріот" в Харківській області обізвав бійців полку Національної гвардії України "Азов" "покидьками суспільства", і продемонстрував антиукраїнську позицію, пердає Корупція.Інфо
Про інцидент розповів активіст партії "Національний корпус" Данила Яковлєв на своїй сторінці в Facebook, приклавши, для ознайомлення, посилання на аккаунт хлопця в Instagram.
"Хочу вас познайомити з молодим хлопчиком, який орієнтовно проходить службу в якості курсанта ЗСУ в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба в місті Чугуїв. Цей "геній" пише мені дивні повідомлення в "Інстаграм", – написав він.
"Каже, що "бан*еровці – покидьки суспільства", потім починає мені розповідати, що "України вже немає як держави"! Я, чесно кажучи, не знаю, як реагувати. Мені дуже неприємно, що люди з антиукраїнськими поглядами служать у ЗСУ. Я сподіваюся, що невеликий медійний скандал допо
    
"Особливий "привіт" хочеться передати батькам цього хлопчика. Я сподіваюся, що ваш син знайде собі гідне місце вдома на городі. Нехай ходить, пасе корів і картоплю копає. На жаль, це його максимум", – підкреслив він.

Яковлєв подякував підписникам за інформацію, зазначивши, що молода людина вчиться в ліцеї "Патріот" у Харківській області.
На платформі Blogger.