Header Ads

“Я вимагала, щоб мені показати тіло”: Брата-близнюка Георгія Гонгадзе – викрали


“Я вимагала, щоб мені показати тіло”: Брата-близнюка Георгія Гонгадзе – викрали
В українського журналіста Георгія Гонгадзе був брат-близнюк, який зник із пологового будинку. Сьогодні минає 49 рік від його народження, передає Корупція.Інфо.
21 травня 1969-го у Грузії у подружжя Лесі і Руслана Гонгадзе народилася двійня. Один із хлопчиків – це Георгій Гонгадзе. Другого вкрали у пологовому будинку.
"Я прекрасно пам'ятаю сам момент їхнього народження і те, як вони плакали на руках у медсестри. Пологи були дуже важкі, і коли я опритомніла після наркозу, то побачила на зап'ястку лише одну бірку. У медичну карту також вписали тільки одну дитину. Чоловікові спочатку повідомили про народження двійнят, а потім сказали, що один з них помер", – розповідала в одному зі своїх інтерв'ю Леся Гонгадзе, пише сайт inlviv.in.ua
Ніяких документів – ані про народження, ані про смерть другого малюка Лесі Гонгадзе в справі не було.
"Я вимагала повернути його мені або показати тіло, але так нічого і не добилася. Жінка-головний лікар просто вигнала мене з лікарні. А через рік її засудили. Стаття в газеті про цей процес мала назву "Вовки в білих халатах". Але дитину мені так і не повернули", – говорила вона.
Через 3 роки новий головний лікар показав Лесі Гонгадзе документи, що дитина померла. 1969-го ніяких записів про смерть у документах пологового будинку не було.
На платформі Blogger.