Header Ads

Життю Вєрки Сердючки загрожує небезпека: в РФ зробили несподівану заяву


Життю Вєрки Сердючки загрожує небезпека: в РФ зробили несподівану заяву


Стало відомо, чому Андрій Данилко перестав гастролювати в Росії
Популярний український артист, співак, шоумен Андрій Данилко, який здобув популярність в образі Вєрки Сердючки, не виступає в Росії, тому що побоюється за власне життя.
Про це заявив російському “П’ятому телеканалу” відомий своєю критикою і скандальними заявами на різні теми, а також прихильник Путіна, музикант Юрій Лоза.
лоза
Він впевнений, що якщо Данилко приїде в Росію з концертом, то на Україну він вже спокійно повернутися не зможе.
“Він – нормальна людина. Він теж побоюється за своє життя”, – вважає Лоза.
Він також зазначив, що Данилко вже заробив достатньо, а крім того, активно гастролює в інших країнах.
Нагадаємо, що раніше співак Андрій Данилко вирішив виправдатися не тільки за свої концерти в ролі Вєрки Сердючки для московських олігархів. Артист заявив, що категорично проти “цькування тих, хто виступає у Росії”.
Зачепив він у першу чергу й виконавицю, котра після свого таємного повернення до Києва викликала ще більше суперечок, аніж після остаточно переїзду за межі країни:
“Я проти таких витівок, які влаштовують проти виступів: не подобається вам Ані Лорак – не ходіть, не купуйте квиток. Йде мама Кароліни на концерт – у неї виривають квіти, топчуть їх. І я розумію, що цю картинку потім покажуть в Москві, що це відбувається в Україні. І у мене таке враження, що вони працюють на цих людей. Чому поліція не реагує на подібні штуки? ” – пояснив Данилко.
Сердючка
До чого тут правоохоронці, співак так і не пояснив, адже мова йде швидше не про правопорушення, а про моральні принципи. Тим, хто розважає північних сусідів, користувачі найчастіше дорікають зовсім не з цієї причини: вони впевнені, що враховуючи ситуацію на Донбасі та в анексованому Криму, подібні поїздки не припустимі.
Джерело: Politeka
На платформі Blogger.