Header Ads

SKYUP: ЦІНИ, ТА КУДИ ПЛАНУЄ ЛІТАТИ НОВИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЛОУКОСТЕР
Нова українська авіакомпанія SkyUp подала заявки до Державіаслужби на отримання прав на перші внутрішні і міжнародні маршрути з 1 червня цього року.
Згідно з інформацією, опублікованою на сайті відомства, авіаперевізник просить дозволити йому здійснювати внутрішні регулярні рейси з Києва, Харкова та Львова до Одеси, передають fakty.ictv.ua.
У числі міжнародних напрямків, які запросив SkyUp, значаться маршрути з Києва до Барселони, Ларнаки, Ріміни, Аліканте, Батумі, Бургаса, Варни, Тенеріфе, Тирани.
З Харкова – у Барселону, Ларнаку, Ріміну і Бургасу.
Зі Львова – у Барселону і Ларнаку.
Із Запоріжжя – у Барселону.
З Одеси – у Барселону, Ріміну, Ларнаку.
Крім цього, SkyUp подав заявки для отримання прав на виконання чартерних міжнародних рейсів з Києва в Анталію, Даламан, Бодрум, Шарм-ель-Шейх, Хургаду, Тіват, Тирану, Батумі, Монастір.
З Харкова – в Анталію, Даламану, Бодрум, Шарм-ель-Шейх, Хургаду, Тіват.
Зі Львова – в Анталію, Даламан, Бодрум, Шарм-ель-Шейх, Хургаду, Тіват.
З Одеси – в Анталію, Даламан, Шарм-ель-Шейх, Хургаду, Тіват.
З Чернівців, Вінниці та Херсону в Анталію, із Запоріжжя в Анталію, Шарм-ель-Шейх і Тіват.
Згідно з озвученими планами, перші регулярні рейси авіакомпанія почне виконувати наприкінці червня за маршрутами Київ-Одеса і Харків-Одеса. SkyUp буде продавати квитки на внутрішні рейси по Україні за ціною від 499 гривень в одну сторону.
Нагадаємо, що італійська бюджетна авіакомпанія Ernest Airlines з 22 червня відкриває прямі авіарейси зі Львова до Рима і Мілана.
На платформі Blogger.