Header Ads

Дізнайтеся причину, чому лікарі схилили голову перед померлим хлопчиком
Історія цього хлопчика розриває до сліз.Всі хлопчики мріють про крути іграшки, машини на пульті управління, різні конструктори і гаджети. Але історія цього хлопчика змусила мріяти зовсім про інше, більш цінне і важливе, передає Ukr.Media.
Ліанг Яоуи 11-річний китайський хлопчик виділявся серед своїх однолітків, він любив вивчати навколишній світ. Ліанг мріяв стати лікарем, коли виросте і рятувати життя людей.
Один день став фатальним для сім'ї Яоуи. На шкільних заняттях у хлопчика сильно закрутилася голова. Його відправили в госпіталь і провели всі необхідні аналізи. Лікарі шокували батьків жахливим висновком – пухлина головного мозку.
Перед смертю Ліанг поділився своєю мрією з матір'ю: «У нашому жорстокому світі є чудові люди, які роблять добрі вчинки. Я хочу бути одним з них». Він вирішив після своєї смерті пожертвувати свої здорові органи тим, хто в них дійсно потребує.
Хоробрий хлопчик говорив, що донорство – це продовження життя, але тільки в іншому тілі. Печінка і нирки залишилися недоторкані хворобою. Лікарі нахиляють голову перед Ліанг, його подвиг можна назвати героїчним.
Завдяки дорослому рішенням маленького хлопчика хтось буде жити до глибокої старості.
На платформі Blogger.