Header Ads

Пам'ятайте красуню Галю з «Іронії долі»? Страшна трагедія спіткала цю актрису..
Історія долі актриси.

Після показу фільму «Іронія долі, або з легким паром» цю актрису впізнавали всі. Ольга Науменко зіграла роль Галі, вона була нареченою головного героя картини. А в житті Ольга була щасливою дружиною. Вона вийшла заміж за актора Олександра Скорцова. Незабаром у родині народилася дівчинка, назвали її Олександрою, передає Ukr.Media.
Але щастя було недовгим... Дівчинка була хворобливою і Ольга намагалася не залишати її без материнської уваги навіть під час гастролей. При зверненні до лікарів серйозної хвороби у дитини не знаходили.
Але одного разу поставлений діагноз шокував сім'ю. У дочки Науменко виявили злоякісну пухлину. Рак вразив нирки Саші. Тоді актриса залишила театр і влаштувалася санітаркою в лікарні, де перебувала її дочка. Лікування було малоефективним. Ольга робила все можливе, щоб врятувати життя дитині. Вона охрестила її, зверталася до нетрадиційної медицини. Але нічого не допомогло. Дитина померла.
Після цієї трагедії Ольга боялася мати дітей. Завагітнівши, зважилася на аборт. Хоча через роки вона сильно пошкодувала про свій вчинок. У 1989 році в родині знову народилася дівчинка, назвали її Світланою. Ольга з Олександром були вдячні долі, що вони знову стали батьками.
У 2009 році нове лихо звалилося на Ольгу. Актриса втратила чоловіка, з яким вони прожили разом 32 роки. Він теж помер від раку.
Незважаючи на важкі випробовування, які випали на її частку, Ольга Науменко продовжує свою творчу діяльність. Вона працює в театрі. Зараз їй 68 років. Актриса вдруге вийшла заміж. Її дочка живе у Франції.
На платформі Blogger.