Header Ads

В Україні заборонили використовувати ще одні популярні ліки: Що потрібно знати українцям

В Україні заборонили використовувати ще одні популярні ліки: Що потрібно знати українцям

В Україні встановили тимчасову заборону на застосування і реалізацію таблеток “Ентеросгель ЕкстраКапс” для лікування отруєнь і виведення токсинів з організму.
Рішення про заборону медичного препарату затвердила Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками в п’ятницю, 13 липня.
Йдеться про препарат “Ентеросгель ЕкстраКапс” капсули по 0,32 грама виробництва ПрАТ “ЕОФ “Креома-Фарм”. Заборона стосується серії 190318. Його встановили через непередбачені побічні реакції при застосуванні серії.

Нагадаємо, в Україні заборонили дуже популярні ліки – “Натрію хлорид” та “Глюкоза”. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з лікарських засобів і контролю за наркотиками.

Тимчасово заборонили реалізацію та застосування препарату “Натрію хлорид” (розчин для інфузій, 9 мг / мл по 400 мл у пляшках, серія АА 608 / 1-1, виробництво ТОВ “Юрія-Фарм”) через непередбачувані побічні реакції.
Держслужба також тимчасово встановила заборону на реалізацію і застосування лікарського засобу “Глюкоза” (розчин для інфузій, 100 мг / мл по 400 мл у пляшках скляних, серія АВ 178-1 / 1, виробництва ТОВ “Юрія-Фарм”).
Також повідомлялося, що в Україні заборонили продаж популярних ментолових льодяників. Рішення про тимчасову заборону опублікувала Державна служба з лікарських засобів і контролю за наркотиками, уточнивши, що обмеження стосується однієї серії препарату Strepsils з ментолом і евкаліптом.
У тексті документа наголошується, що причиною тимчасової заборони стала невідповідність засобу вимогам по реєстрації. У зв’язку з цим усі аптеки, які мають в асортименті зазначені льодяники, повинні вилучити їх з продажу і помістити в карантин.
На платформі Blogger.