Header Ads

“Щойно з картопельки”: Новий імідж Гройсмана викликав шквал обговорень у Мережі

“Щойно з картопельки”: Новий імідж Гройсмана викликав шквал обговорень у МережіНовий імідж прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана чимало здивував учасників освітньої конференції, яка пройшла сьогодні.
Глава уряду з'явився на публіку з досить сміливим, темно-шоколадною морською засмагою, що досить сильно впадало в очі і учасникам конференції та глядачам в соцмережах. Зокрема Гройсман досить сміливо виглядав на тлі блідої Лілії Гриневич і Петра Порошенка і навіть європейського посла Хьюга Мінгареллі. 

На форумі "Всеукраїнська серпнева конференція" Нова українська школа – старт реформи, участь громад" Гройсман традиційно нахвалював свій Кабмін і за "нові школи і за підвищення зарплат вчителям і за успішну освітню реформу, яку вдалося реалізувати". 
Тим часом користувачі у мережі обговорювали, чи добре відпочив прем'єр: 
Ігор Ксендзюк · Загорілий такий, свіжий … мабуть, картоплю копав на вихідні…. 
Ірина Левківська · А що людина не має права відпочивати?! Молодець!!! Не забудьте про медицину !!!!!!!!  
Alena Borovik Скільки ми ще є будемо їсти локшину? Одні обіцянки, реформи на папері а насправді повний розпач, і безлад! Прикро(( Vladimir Kovalenko · 6:09 З його виступу створюється враження, що В. Гройсман прем'єр-міністр іншої країни 
Алла Весна · Хто буде вчити молодь, коли фахівці повіїхали, а залишилися "фахівці заочники" і ті на голому ентузіазмі,,,? 
Тетяна Антонович · Добре говорить, але насправді, черга в садках величезна, навіть електронна. На малюків праці є вихователь з совдеповськими навичками. При вступі в садки необхідно внести батьківський внесок, купити побутову хімію, пишуть Гройсману в коментарях.
На платформі Blogger.