Header Ads

Нічні витівки людей Гройсмана на митниці: В Мережу злили скандальну історію про прем’єра
Нічні витівки людей Гройсмана на митниці: В Мережу злили скандальну історію про прем’єраНа українському кордоні продовжує процвітати контрабандний бізнес під заступництвом прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана
Про на своїй сторінці у Facebook повідомив це повідомим журналіст Євген Плінський, розкриваючі деталі схеми. 
Плінський повідомляє, що вночі, на митному посту “Устилуг”, співробітникам СБУ вдалося затримати мікроавтобус з десятьма холодильниками загальна вага яких за його словами становить близько тонни.
“За моєю інформацією, бус покинув пост без митного оформлення, при цьому на посаді знаходилися як представники митниці, так і Національної поліції.”
Плінський стверджує, що пост “Устилуг”, як і вся Волинська митниця працюють в інтересах прем’єрських схем, “поки Гройсман бореться з чужими”. На думку Плінського “Курує ці схеми для Гройсмана екс-начальник Волинської митниці, а нині заступник Продана за всіма митницями України, Віктор Кривіцькій”
“Керувати на Волині, в свою відсутність, Кривіцький, за погодженням з Гройсманом, поставив бурштинового контрабандиста Євгена Шелігацкого, якого після скандального звільнення протягнули на Волинську митницю через фіктивний конкурс.”
Плінський згадує, що 21 травня 2018 Шелігацкій виграє конкурс зам начальника Тернопільській Митниці. 23 травня 2018 Продан переводить його замом на Волинь. І після переходу Кривицького до Києва, Шелігацкій стає в.о. Начальника Волинської митниці.

Нагадаємо раніше, за словами Плінського контрабандистів, пов’язані з «Народним фронтом», на Чернівецькій митниці заробляють 1,5 млн. грн. на кожній фурі, не боячися ні погроз від Генпрокурора, ні прем’єрської Боротьби з контрабандою.
Він стверджує, що після експеримента Прем’єра Володимира Гройсмана по боротьбі з контрабандою (за участю Національної поліції), Чернівецька митниця була повністю віддана на відкуп контрабандистам, пов’язаним з “Народним фронтом”.
«Участь МВС в боротьбі з контрабандою під керівніцтвом «Народнофронтівця» Арсена Авакова, мабуть, було сприйнято його однопартійцями, як сигнал до того, що тепер їм можна все», – Зазначає Плінській.
За його інформацією, до початку спецоперації, товарна контрабанда на Буковині пересувалась за підробленими документами (занижена вартість, вага і змінена категорія товару), тепер же повні фури товару просто пропускають під виглядом порожніх.
На платформі Blogger.